چه کسانی نباید از جایگاه ماساژ استفاده نمایند؟

به گزارش پیکورو، خراسان/ بعد از یک روز خسته نماینده ،نشستن روی جایگاه ماساژ خستگی را کمتر می نماید. جایگاه ماساژ انواع مختلفی دارد و با مکانیزم های مختلفی طراحی شده است. اگر جایگاه شما تنها برای یک محدوده وزن مناسب کار می نماید، مطمئن شوید که وزن شما در آن محدوده است؛ زیرا ناکارآمدی عملکرد جایگاه باعث کبودی و سفت شدن ماهیچه های فرد می گردد. برخی از افراد نباید از این جایگاه ها استفاده نمایند؛ از جمله:

چه کسانی نباید از جایگاه ماساژ استفاده نمایند؟

اگر شما از فشار خون پایین رنج می برید، بهتر است قبل از استفاده از جایگاه ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.

افرادی که دچار لخته شدن یا انعقاد خون هستند یا به راحتی خونریزی می نمایند، باید از استفاده از جایگاه ماساژور اجتناب نمایند. استفاده بیش از حد و طولانی از جایگاه ماساژور ممکن است به کبودی عضلات و ایجاد حساسیت در آن ها منجر گردد.ماساژ برای زنان باردار بسیار مفید است، به ویژه انجام ماساژ پاها باعث آرامش و کاهش تورم ناشی از دوره بارداری می گردد.

جایگاه های ماساژ قابلیت ماساژ پاها را دارد

اما استفاده از آن ها در سه ماهه اول بارداری مناسب است؛ اگر می خواهید بعد از این زمان از آن بهره ببرید، با پزشک خود مشورت کنید.همچنین بعضی از جایگاه های ماساژ با استفاده از کیسه های هوا، ساق پا و با استفاده از لرزش، ران ها، گردن و عضلات کمری را ماساژ می دهد. دقت کنید ممکن است این ویژگی ها به درد شما نخورد؛ مثلا حرکات چرخشی یا ضربه ای برای شما مناسب نباشند یا این که اصلا ماساژ در قسمت های شانه یا پشت برای شما مناسب نباشد.

منبع: همگردی
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1159

به "چه کسانی نباید از جایگاه ماساژ استفاده نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی نباید از جایگاه ماساژ استفاده نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید