شائبه ادامه سرپرستی دادگر در فدراسیون تیراندازی با تایید مجمع؟

به گزارش مجله پیکورو، مجمع فوق العاده تیراندازی قرار است شنبه 8 آبان برای آنالیز کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران تشکیل گردد.

شائبه ادامه سرپرستی دادگر در فدراسیون تیراندازی با تایید مجمع؟

به گزارش خبرنگاران، مجمع فوق العاده فدراسیون تیراندازی قرار است شنبه 8 آبان برگزار گردد که دستور کار آن آنالیز کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران خواهد بود.

دوره ریاست علی دادگر در فدراسیون تیراندازی تیر 1400 به اتمام رسید و بعد از آن مسعود سلطانی فر وزیر سابق ورزش او را در 21 تیر به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب کرد. البته دادگر به عنوان کاندیدا برای پست ریاست این فدراسیون هم ثبت نام نموده و برخلاف رضا ملک محمدی دبیر سابق فدراسیون هنوز از سمتش کناره گیری ننموده است.

برگزاری مجمع تیراندازی در این شرایط ابهاماتی را به وجود آورده است؛ چطور یک کاندیدا می تواند مجمع فوق العاده برگزار کند و در مورد انتخاب کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران نقش داشته باشد.

از طرف دیگر شایعه شده که قرار است دادگر در این مجمع از روسای هیات ها و اعضای مجمع برای ادامه دوره سرپرستی رای بگیرد. البته این موضوع در دستور کار مجمع گنجانده نشده اما به گفته بعضی از روسای هیات های تیراندازی این موضوع مطرح است که البته آنها امید دارند که این موضوع شائبه ای بیش نباشد.

علی دادگر، رضا ابوالحسنی، ابراهیم برخورداری، داود کرمی، کبری غیاثی، مرتضی قربانی، حسین زکی زاده، سیدرضا میر ابوطالبی، حبیب مقصودی، سعید محمدی دوست و رضا ملک محمدی برای احراز پست ریاست فدراسیون تیراندازی ثبت نام نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1845

به "شائبه ادامه سرپرستی دادگر در فدراسیون تیراندازی با تایید مجمع؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شائبه ادامه سرپرستی دادگر در فدراسیون تیراندازی با تایید مجمع؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید