رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR، Tech در دانشگاه شریف برگزار می گردد

به گزارش مجله پیکورو، در این رویداد که در تاریخ 17 آذر برگزار می گردد، دیوار نیازها و چالش های خود را در حوزه استخدام و کاریابی برای استارت آپ های علاقه مند به همکاری ارائه می نماید.

رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR، Tech در دانشگاه شریف برگزار می گردد

رویداد فرصت های سرمایه گذاری در HR Tech به وسیله شرکت سرمایه گذاری جسورانه جوانه و شرکت دیوار با همکاری مرکز رشد دانشگاه شریف در 17 آذر 1400 در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

شرکت سرمایه گذاری جوانه -بازوی سرمایه گذاری هلدینگ هزاردستان- میخواهد در این رویداد زمینه های همکاری استارت آپ ها و کارآفرینان را با شرکت دیوار معرفی کند. دیوار بزرگ ترین فضای کاریابی آنلاین ایران است و روزانه 6300 آگهی استخدام در آن منتشر می گردد. در این رویداد موضوعات مورد علاقه دیوار برای همکاری و سرمایه گذاری در استارت آپ ها به صورت ارائه معکوس (Reverse Pitch) به مخاطبان و علاقه مندان عرضه خواهد شد.

برنامه رویداد ارائه معکوس جوانه

در ابتدای این رویداد شهرام شاهکار، مدیر ارشد اجرایی دیوار، گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه و در خصوص استراتژی های بلند مدت و رویکرد نوآوری باز در دیوار صحبت خواهد نمود. بعلاوه شمیم طاهری، مدیر تحلیل داده های مالی ، بعد از ارائه تحلیلی از اقتصاد بازار کار ایران در دهه 90، به خصوص در دوران پسا کرونا و نقش دیوار را در این بخش از اقتصاد ارائه خواهد نمود.

در ادامه این رویداد پیمان کاظمی، مدیر محصول استخدام دیوار به همراه شیوا شریف پور، طراح تجربه کاربری دیوار، با ارائه داده ها و گزارش های آماری از بخش استخدام، مسائل و چالش های این شرکت را در قالب ارائه معکوس (Reverse Pitch) به مخاطبان ارائه خواهند کرد. بخش پایانی این رویداد هم پنلی برای گفت وگو درباره فرصت های همکاری و سرمایه گذاری با حضور اوژن غنی زاده، معاونت محصول دیوار، علی نقی زاده، مدیر بخش استخدام دیوار و آرین افشار، مدیر سرمایه گذاری جوانه برگزار می گردد.

از مخاطبان این رویداد می توان به استارت آپ هایی اشاره نمود که در حوزه استخدام و کاریابی فعالیت می نمایند و احتیاج به جذب سرمایه دارند یا برای همکاری با دیوار پیشنهادهای مشخصی دارند. بعلاوه افراد کارآفرینی که ترجیح می دهند استارت آپ خود را داشته باشند و گوشه چشمی هم به حوزه HR-Tech دارند، می توانند با شرکت در این رویداد در این باره اطلاعات بیشتری کسب نمایند و با شرایط و روش های جذب سرمایه از جوانه آشنا شوند. در صورت علاقه می توانید به وسیله لینک زیر در این رویداد که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد ثبت نام کنید.

لینک ثبت نام:

https://zaya.io/ujus7

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1896

به "رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR، Tech در دانشگاه شریف برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR، Tech در دانشگاه شریف برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید