بوشهر تا سه شنبه هفته آینده بارانی است

به گزارش مجله پیکورو، خبرنگاران/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی تا روز یکشنبه مهمان این استان است و پس از آن نیز موج دیگری از سیستم بارشی در نواحی جنوبی و بخش هایی از مرکز استان فعال می شود.

بوشهر تا سه شنبه هفته آینده بارانی است

محمدرضا انصاری اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز با فعالیت متناوب سامانه بارشی تا روز یکشنبه، در برخی از ساعات ضمن افزایش قابل ملاحظه سرعت وزش باد، وقوع بارش باران، گاهی رگبار باران و رعدوبرق و وزش تند باد لحظه ای و در منطقه ها مستعد با احتمال ریزش تگرگ در سطح استان مورد انتظار است.

وی شرح داد: ضمن اینکه در روز دوشنبه با نفوذ تدریجی موج دیگری از سیستم بارشی و با تقویت آن در روز سه شنبه، وقوع بارش باران، گاهی رگبار باران همراه با رعدوبرق بیشتر در نواحی جنوبی و بخش هایی از مرکز استان پیش بینی می شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر آسمان استان را نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، در برخی ساعات بارش باران، گاهی رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی کرد.

انصاری اضافه نمود: جهت وزش باد جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت 14 تا 42 گاهی بیش از 50 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا 90 تا 180 گاهی 210 سانتیمتر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2016

به "بوشهر تا سه شنبه هفته آینده بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر تا سه شنبه هفته آینده بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید