چرا مردان سالگرد ازدواج را فراموش می نمایند؟

به گزارش مجله پیکورو، لازم به ذکر است، یکی از مسائل شایع بین زوج ها فراموش کردن سالگرد ازدواج ،جشن تولدها و یا مهمانی ها به وسیله آقایان است.

چرا مردان سالگرد ازدواج را فراموش می نمایند؟

با وجود اهمیت سالگرد ازدواج گاهی ممکن است که همسرتان یا خود شما این تاریخ را فراموش کنید. البته می دانیم که خانم ها به این مسئله اهمیت می دهند و کمتر آن را فراموش می نمایند. در این مطلب از خبرنگاران به آنالیز فراموش کردن سالگرد ازدواج به وسیله مردان می پردازیم.

فراموش کردن سالگرد ازدواج به وسیله مردان

اگر شوهرتان سالگرد ازدواج تان را فراموش کند، احتمالا احساس ناراحتی و گیجی به سراغتان می آید. مهم نیست که چند سال از با هم بودن تان می گذرد، فراموش کردن سالگرد ازدواج به وسیله همسر، می تواند ضربه ای به احساس و اعتماد به نفس شما باشد. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

سالگرد ازدواج تان را به همسرتان یادآوری کنید

اگر همسرتان در طول روز هیچ کاری برای تبریک سالگرد ازدواج انجام نداد، این واقعیت را مطرح کنید، که امروز یک روز خاص و ویژه شما دو نفر است. اگر چه ممکن است وسوسه شوید که این موضوع را با نیش و کنایه عنوان کنید اما، این کار را نکنید. بهتر است درک کنید که همسرتان دلیلی برای فراموشی سالگرد ازدواج داشته که احتمالا خستگی و مشغله های کاری بوده است.

به دیدگاه او گوش دادن از فراموش کردن سالگرد ازدواج به وسیله مردان

اگر همسرتان سالگرد ازدواجتان را فراموش نموده، چند دقیقه به او فرصت دهید تا اشتباه خود را پردازش کند و شرح دهد چه چیزی باعث فراموشی سالگرد ازدواج شده است. ممکن است او یک روز پر از استرس را پشت سر گذاشته باشد. ممکن است احساس بیماری کند و قدرت تمرکز نداشته باشد. این فرصتی که در اختیارش می گذارید باعث می گردد که احساس بهتری داشته باشد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب رازهایی که زنان متاهل قطعا نمی دانند سر بزنید.

از او بخواهید این روز را برایتان به یک روز خاص تبدیل کند

بیشتر خانم ها، وقتی شوهر سالگرد ازدواج یادش می رود، مدتی با بدخلقی و ناراحتی رفتار می نمایند. اما بهتر است به جای این کار از همسرتان بخواهید برنامه ای بچیند و یک روز بهتر بسازید. از همسرتان بخواهید در این روز همان طور که دوست دارید با شما رفتار کند. بعلاوه در برابر کوشش های او برای هدیه دادن مقاومت نکنید. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب سر بزنید.

اشتباه او را ببخشید از راهکارهای فراموش کردن سالگرد ازدواج به وسیله مردان

در خاتمه روز شما باید همسرتان را به خاطر فراموش کردن سالگرد ازدواج، ببخشید. سعی کنید روی آن چیزی که باعث حواس پرتی و استرس او در این روز شده، پیدا کنید. و راه حلی برای آن پیدا کنید. وقتی به جای ناراحتی و عصبانیت بیش از حد، به این موضوع توجه می کنید، این نشانه محبت و علاقه شما است. ممکن است موضوع ساده ای به نظر برسد، اما این گذشت می تواند رابطه شما را برای سال های سال مستحکم نگه دارد.

فراموشی سالگرد ازدواج!

همانطور که دیدیم این نکات برای زمانی است که همسرتان سالگرد ازدواجتان را فراموش نموده است. اما وقتی خودمان این تاریخ مهم را فراموش می کنیم چکار کنیم؟

یک جشن غیر منتظره بگیرید

اگر دوست دارید کاری برای جبران انجام دهید، یک مهمانی یا جشن غیر منتظره ترتیب دهید. سعی کنید همسرتان از این جشن باخبر نگردد تا کاملا تحت تاثیر قرار گیرد. لازم نیست یک جشن خیلی بزرگ باشد حتی یک شام دو نفره و یک فضای رمانتیک می تواند، او را بسیار خرسند کند. مهم این است که شما توجه تان را نشان دهید.

تاریخ دقیق سالگرد ازدواجتان را جایی درج کنید

اگر سالگرد ازدواجتان را فراموش کردید، باید کاری کنید که دیگر این اتفاق نیفتد. به عنوان مثال می توانید تاریخ دقیق سالگرد ازدواج تان را روی یک تیشرت، لیوان و غیره چاپ کنید. حتی میتوانید ناراحتی و عذرخواهی خود را با همین روش به همسرتان نشان دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هشدار، این کارها باعث خیانت مردان می گردد را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2132

به "چرا مردان سالگرد ازدواج را فراموش می نمایند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "چرا مردان سالگرد ازدواج را فراموش می نمایند؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مردان سالگرد ازدواج را فراموش می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید