هت تریک کریم بنزما در هفت دقیقه با زبان روزه

به گزارش مجله پیکورو، رئال مادرید از ساعتی پیش در برنابئو به مصاف وایادولید رفته و تا دقیقه 65 با چهار گل از حریفش پیش افتاده است. ستاره بازی در نیمه اول کریم بنزما بود که توانست سه گل به ثمر برساند.رئال که با گل رودریگو پیش افتاده بود، در دقیقه 29 به وسیله بنزما به گل دوم رسید. وینیسیوس در سمت چپ با یک ارسال دقیق به دهانه دروازه، زمینه ساز گلزنی کریم بنزما شد. تعارف گلر و مدافع وایادولید به بنزما اجازه داد تا با ضربه سر گلزنی کند.سه دقیقه بعد باز هم کریم بود که گلزنی کرد. او با یک شوت دقیق از بیرون محوطه جریمه گل دوم خود و سوم رئال را زد.در دقیقه 36 کریم بنزما باز هم برای رئال گل زد تا هت تریکش را کامل کند. سانتر رودریگو از راست را بنزما با ضربه قیچی تماشایی از درون محوطه جریمه به تور دروازه وایادولید چسباند تا رئال 4-0 پیش بیفتد و کریم هم سه گله گردد. بازی در نیمه نخست با رجحان 4-0 رئال تمام شد.

هت تریک کریم بنزما در هفت دقیقه با زبان روزه

از 18 فوریه 2017 که کوین گامیرو در بازی اتلتیکو برابر خیخون در چهار دقیقه و 45 ثانیه توانسته بود هت تریک کند، این سریع ترین هت تریک لالیگا محسوب می گردد. کریم به طور دقیق در 6 دقیقه و 30 ثانیه توانست سه گلش را به ثمر برساند. در تاریخ رئال مادرید نیز این سومین هت تریک سریع یک بازیکن در لالیگاست. در سال 1950 پائینیو در چهار دقیقه سه گل به ناسیچ زده بود و فرناندو هیه رو در سال 1992 در 6 دقیقه برابر اسپانیول هت تریک نموده بود. این اولین هت تریک کریم در فصل جاری بود و حالا تعداد گل هایش در لالیگا را به 14 رسانده تا سه گل با روبرت لواندوفسکی فاصله داشته باشد.

بنزما حالا تنها بازیکن تاریخ رئال است که در یازده فصل متفاوت توانسته 20 گل یا بیشتر به ثمر برساند. کریم در دقیقه 65 جای خود را به ادن هازارد داد.

کریم نشان داد که در برترین فرم است و رئال در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری برابر بارسا که چهارشنبه شب در نوکمپ خواهد بود، می تواند کاملا روی او حساب کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 14 فروردین 1402 بروزرسانی: 14 فروردین 1402 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2207

به "هت تریک کریم بنزما در هفت دقیقه با زبان روزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هت تریک کریم بنزما در هفت دقیقه با زبان روزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید