طراحی و ساخت باغ ویلا: محمد: ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری در قشم به فروش می رسد

به گزارش مجله پیکورو، مشاور رئیس جمهور گفت: ویلاهای منتسب به نهاد ریاست جمهوری برای تامین هزینه پل خلیج فارس و سایر زیرساخت های جزیره قشم به فروش گذاشته می گردد.

طراحی و ساخت باغ ویلا: محمد: ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری در قشم به فروش می رسد

جهت دریافت خدمات طراحی و ساخت باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، سعید محمد در ملاقات با علمای شیعه و اهل سنت در قشم با اشاره به قول مساعد رئیس جمهور در خصوص تحقق خواسته های مردم جزیره اظهار کرد: 280 میلیون یورو اعتبار برای تکمیل پل خلیج فارس قشم مورد احتیاج است که با برنامه ریزی انجام گرفته و به وسیله تهاتر نفتی به وسیله پیمانکار ایرانی ساخته می گردد.

وی گفت: ویلاهای منتسب به نهاد ریاست جمهوری برای تأمین هزینه پل خلیج فارس و سایر زیرساخت های جزیره قشم به فروش گذاشته می گردد.

مشاور رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تأمین آب شرب روستانشینان جزیره، گفت: 20 هزار مترمکعب آب از آب شیرین کن های خصوصی جزیره خریداری و مابه التفاوت هزینه آب به وسیله دولت پرداخت می گردد و در اختیار مردم قرار می گیرد و اصلاح خط لوله و اجرای طرح توزیع آب شیرین نیز به وسیله سازمان منطقه آزاد قشم انجام می گردد.

محمد از تقویت و توسعه صنعت بانکرینگ در قشم اطلاع داد و اضافه نمود: این صنعت ارزآور و مهم در حوزه خلیج فارس با محدودیت هایی روبرو است که با قول مساعد رئیس جمهور، مسائل توسعه آن رفع می گردد.

وی توضیح داد: با انتقال بخشی از سهام کشتیرانی جمهوری اسلامی به منطقه ها آزاد و افزایش سهام این منطقه به بالای 50 درصد، این بخش ها تکمیل شده و این صنعت نیز رونق می گیرد و در اولین قدم 280 شناور ایران که در فجیره سوخت گیری می نمایند در ایران سوخت گیری می شوند.

دبیر شورای عالی منطقه ها آزاد ادامه داد: به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی قشم و کیش، 2300 خودرو توقیفی از سال 2017 به منطقه ها آزاد اختصاص می یابد.

محمد ابراز کرد: به زودی بحث حاکمیت دوگانه قشم رفع خواهد شد و سراسر جزیره به منطقه آزاد تبدیل می گردد.

وی اعلام کرد: حکمرانی و مدیریت باید در منطقه ها آزاد زیر نظر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد باشد و فعالیت غیر از این خلاف قانون است.

دبیر شورای عالی منطقه ها آزاد با بیان اینکه از پشت درهای بسته و بدون آشنایی با مسائل مردم نمی توان مدیریت درستی داشت؛ از سرپرست منطقه آزاد قشم خواست تا مشاخصه با ویژه خواری و تغییر مدیرانی که بیشتر مردم از عملکرد آنها ناراضی هستند را با قید فوریت در دستور کار قرار دهد.

محمداشتغال نیروهای بومی منطقه ها آزاد در پروژه های تولیدی و مالی هر منطقه را یکی از اولویت ها برشمرد و اضافه نمود: باید تدابیری اندیشیده گردد تا تمام فعالیت های مالی و سرمایه گذاری منطقه ها آزاد بکار گرفتن نیروهای بومی را در دستور کار قرار دهند.

وی توضیح داد: تقویت حوزه فنی و حرفه ای در جزیره زیبای قشم با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص برای فعالیت در پروژه های مالی در این منطقه آزاد می تواند به ایجاد اشتغال پایدار در جزیره یاری کند.

مشاور رئیس جمهور بعلاوه اعلام کرد: قشم نمونه شاخص همزیستی مذاهب بوده و امروز به الگویی در کشور تبدیل شده است.

محمد ادامه داد: اتحاد بین مذاهب که امام راحل در پی آن بود به خوبی در قشم ایجاد شده و در حالی که دشمن در حال استفاده از اختلاف بین اهل سنت و شیعه است، این همزیستی نقشه دشمنان را نقش بر آب نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1400 بروزرسانی: 19 اسفند 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1965

به "طراحی و ساخت باغ ویلا: محمد: ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری در قشم به فروش می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و ساخت باغ ویلا: محمد: ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری در قشم به فروش می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید