دستور رئیسی برای پیگیری دلایل افزایش قیمت بدون مجوز محصولات پتروشیمی

به گزارش مجله پیکورو، سید ابراهیم رئیسی در جلسه صبح امروز (چهارشنبه) هیئت دولت، پس از ارائه گزارشی از افزایش قیمت محصولات پتروشیمی بدون اخذ مجوزهای لازم، به وزیر دادگستری ماموریت داد، با آنالیز دقیق اسناد و دلایل این افزایش قیمت، با متخلفان برخورد قاطع و مقتضی صورت گیرد.

دستور رئیسی برای پیگیری دلایل افزایش قیمت بدون مجوز محصولات پتروشیمی

به گزارش ایسنا، رئیسی در ادامه، تصویرسازی از عملکرد دولت را موضوعی بسیار مهم برشمرد و گفت: حتی وقتی همه تصمیمات و اقدامات صحیح و سازنده هستند، اگر به وجه تصویرسازی، اطلاع رسانی و تبیین آن توجه کافی نگردد، ارائه تصویر ناصحیح از عملکرد دستگاه های اجرایی می تواند هزینه های زیادی به دولت تحمیل کند.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت پیش بینی و برنامه ریزی صحیح و به روز برای اطلاع رسانی هنرمندانه، پیشگیری از بروز بسترهای تصویرسازی ناصحیح و پاسخگویی به فضاسازی ها علیه دولت اضافه کرد: اگر چه اراده جدی وجود دارد تا به هر بهانه ناموجهی برای دولت حاشیه سازی و چالش آفرینی گردد، اما در مقابل دستگاه های اجرایی نیز باید از همه بسترها و موضوعاتی که مستعد امیدآفرینی هستند، به نحو مناسب استفاده نمایند.

رئیسی خطاب به سخنگویان، مسئولان اطلاع رسانی دولت و همه مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی تاکید نمود که در وهله اول با اطلاع رسانی به موقع و دقیق و در وهله دوم پاسخگویی فوری به شبهات و نیز جوسازی ها، تصویری صحیح از عملکرد دولت ارائه نمایند.

رئیس جمهور در بخش ابتدایی سخنانش با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان به مردم ایران و همه مسلمانان دنیا توضیح داد: ماه ذی الحجه از برترین فرصت ها برای رسیدن به درجه عبودیت و کوشش و درخواست برای ایجاد گشایش و فرج در امور است.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2244

به "دستور رئیسی برای پیگیری دلایل افزایش قیمت بدون مجوز محصولات پتروشیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رئیسی برای پیگیری دلایل افزایش قیمت بدون مجوز محصولات پتروشیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید