تصمیم نهایی کی روش بعد از انصراف نکونام از حضور در تیم ملی

به گزارش مجله پیکورو، سرمربی فولاد خوزستان امروز رسما بیان نمود تصمیم برای حضور در تیم ملی ندارد

تصمیم نهایی کی روش بعد از انصراف نکونام از حضور در تیم ملی

به گزارش خبرنگاران کارلوس کی روش تصمیم داشت تا جواد نکونام را به عنوان دستیار ایرانی خود به تیم ملی ببرد اما این اتفاق با تصمیمی که سرمربی باشگاه فولاد گرفت رخ نخواهد داد.

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته هفتم به خبرنگاران در مورد حضور در کادر فنی تیم ملی گفت: کار کردن کنار مربیان بزرگ برای هرکسی مثل دانشگاه است. از این موصوع واقعا خوشحالم و از کی روش تشکر می کنم. امیدوارم بهترین نتایج را با تیم ملی بگیرد. درمورد حضورم در تیم ملی رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی می کنند من تحت قرارداد باشگاه فولاد هستم. با باشگاهم و جاییکه که کمک کرده رشد کنم عِرق دارم. دوست دارم پاسخ محبت های فولاد را بدهم. دوست ندارم یک هوادار فولاد هم ناراحت شود.

بعد ازاین تصمیم پیش بینی می شد فدراسیون فوتبال مربی دیگری را به کارلوس کی روش پیشنهاد دهد یا اینکه کارلوس کی روش مربی ایرانی دیگری را برای حضور در کادر فنی تیم ملی انتخاب کند. حتی صحبت از علیرضا منصوریان به میان آمد اما بر اساس خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال با انصراف جواد نکونام از حضور در کادر فنی تیم ملی قید جذب مربی ایرانی را زده است و تیم ملی با همین کادر به جام جهانی خواهد رفت.

کارلوس کی روش به فدراسیون فوتبال پیام داده است تنها گزینه مد نظر من برای حضور در کادر فنی تیم ملی جواد نکونام بود و با این تصمیم با همین کادر به کار ادامه خواهیم داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مهر 1401 بروزرسانی: 9 مهر 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2127

به "تصمیم نهایی کی روش بعد از انصراف نکونام از حضور در تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم نهایی کی روش بعد از انصراف نکونام از حضور در تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید