تشکیل سازمانی برای حفظ میراث ترامپ

به گزارش مجله پیکورو، پایگاه خبری پولیتیکو گزارش داد، بعضی از مشاوران ارشد رئیس جمهوری آمریکا در نظر دارند تا با راه اندازی یک سازمان غیرانتفاعی، سیاست های او را بعد از خروج از کاخ سفید در ماه آینده تبلیغ نمایند.

تشکیل سازمانی برای حفظ میراث ترامپ

براساس گزارش این نشریه، بروک رولینز، مشاور سیاست داخلی کاخ سفید و لری کادلو، مدیر شورای اقتصاد ملی در حال پیشبرد این طرح هستند و کادلو سه شنبه در مصاحبه ای به پولیتیکو گفت که رئیس جمهوری آمریکا درباره آن بسیار مشتاق است.

این دو مقام گفته اند که انتظار دارند بعد از شروع به کار این سازمان، رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی کنونی و ریک پری، وزیر انرژی سابق در آن ایفای نقش نمایند.

پولیتیکو گزارش داد که این سازمان غیر انتفاعی احتمالا یک مرکز برای مشاوران سیاسی ارشد و مقام های کابینه می گردد و جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد کاخ سفید هم در گفت وگوهای این گروه مشارکت خواهد نمود.

بروک رولینز، مشاور سیاست داخلی کاخ سفید می گوید که این سازمان به تبلیغ میراث و دستاوردهای این رئیس جمهور خواهد پرداخت و اطمینان حاصل می نماید که آن ایده ها ادامه خواهد یافت و از آنها دفاع می گردد. او گفت: ما واقعا درباره آن هیجان داریم و فکر می کنیم یک نیروی تخریبی مهیبی گردد.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1392

به "تشکیل سازمانی برای حفظ میراث ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل سازمانی برای حفظ میراث ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید