بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد

به گزارش مجله پیکورو، بعضی از کاربران راننده در کنار فعالیتشان در اسنپ، استعدادهای ویژه ای در زمینه های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی دارند و در زندگی شخصی شان اهداف خاصی را دنبال می نمایند. اسنپ تصمیم دارد در قالب طرح مستقیم تا رویا هر 6 ماه یک بار با اهدای یک بورسیه تا سقف 200 میلیون تومان و معافیت یک ساله از پرداخت کمیسیون، از کاربران راننده با استعداد در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کند.

بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد

قصه زندگی کاربران راننده اسنپ

تاکسی های اینترنتی با اینکه در تمام دنیا به عنوان یک پدیده تازه شناخته می شوند، اما توانسته اند در همین مدت کوتاه به شکل اجتناب ناپذیری با زندگی روزمره مردم گره بخورند. به لطف ظرفیت های موجود در تاکسی های اینترنتی افراد متناسب با وقت آزادی که دارند به این کار مشغول هستند. در بین آن ها، کسانی هستند که در کنار فعالیت به عنوان راننده، هدف خاصی را در زندگی شخصی دنبال می نمایند یا دارای استعداد منحصربه فردی هستند. بعضی از این افراد ناچارند به خاطر زمانی که برای تامین هزینه های زندگی خود می گذارند از اهداف دیگر زندگی شان فاصله بگیرند.

اسنپ به عنوان اولین و بزرگ ترین تاکسی اینترنتی ایران و ناوگانی با بیش از 3 میلیون کاربر راننده، میخواهد از راننده های با استعداد خود حمایت کند. هر کاربر راننده قصه خاص خود را دارد؛ بعضی از رانندگان دارای استعدادهای خاص و بی نظیری هستند که در صورت حمایت و فراهم شدن امکانات مناسب، می تواند افتخارات ملی، حتی دنیای کسب نمایند. اسنپ شرایطی را فراهم نموده تا راننده های با استعداد علاوه بر ادامه اشتغال به عنوان راننده اسنپ، بتوانند به توانایی های خاص خود جامه عمل بپوشاند.

شرایط شرکت در بورسیه رانندگان اسنپ چیست؟

اگر شما یکی از کاربران راننده اسنپ (خودرو، باکس، پیک اسنپ فود، وانت و …) هستید و استعداد خاصی در زمینه های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی و غیره دارید، می توانید در طرح مستقیم تا رویا ثبت نام کنید و برای دریافت بورسیه رانندگان بااستعداد اسنپ درخواست دهید. برای این کار تنها کافی است در زمان ثبت نام برای بورسیه حداقل 3 ماه سابقه عضویت در ناوگان اسنپ را داشته باشید و استعداد شما ویژه، دارای خروجی ملموس یا تاثیر گذار بر زندگی عموم مردم باشد.

متقاضیان هر 6 ماه یک بار می توانند ثبت نام نمایند؛ در نهایت تسهیلات زیر در اختیار 3 فرد منتخب قرار داده می گردد:

منتخب اصلی: یاری هزینه نقدی تا سقف 200 میلیون تومان

دو منتخب بعدی: معافیت از پرداخت کمیسیون تا یکسال

نحوه اطلاع رسانی زمان ثبت نام و مراحل داوری بورسیه رانندگان اسنپ چگونه است؟

با فرا رسیدن زمان ثبت نام، در سوپر اپلیکیشن اسنپ، صفحات اسنپ در شبکه های اجتماعی، صفحات ویژه کاربران راننده اسنپ در شبکه های اجتماعی، بلاگ اسنپ و سایر رسانه های خبری اطلاع رسانی می گردد.

بعد از خاتمه مهلت ثبت نام از بین تمام درخواست های ارسال شده، آن هایی که بیشترین هم راستایی را با اهداف اعلام شده دارند، انتخاب می شوند. در مرحله بعدی با افراد منتخب مصاحبه می گردد. در نهایت 3 طرح برگزیده و به رای گیری عمومی گذاشته می شوند تا منتخب اصلی و دو منتخب بعدی به وسیله رای گیری مردمی تعیین شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل، قوانین و ثبت نام بورسیه رانندگان اسنپ به وبسایت اسنپ مراجعه کنید.

امیرمحمد بیات مدال آور دنیای کشتی؛ منتخب دوره اول بورسیه اسنپ

امیرمحمد بیات متولد 1380 و عضو تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران در وزن 130 کیلوگرم است. او در مسابقات دنیای روسیه 2021 توانست مدال برنز دنیای را کسب کند. همین چند وقت پیش بود که خبر فعالیت امیرمحمد به عنوان راننده اسنپ در رسانه ها بازتاب پیدا کرد. او به خاطر تمرینات سنگین و حرفه ای شغل ثابتی ندارد و از 1.5 سال پیش به طور پاره وقت به عنوان راننده اسنپ فعالیت می نماید. چون افراد با استعداد دیگری مثل امیرمحمد در بین راننده های اسنپ هستند و حمایت از آن ها افتخارات زیادی را در پی خواهد شد، ایده بورسیه اسنپ برای رانندگان با استعداد طراحی و اجرا شد.

امیرمحمد بیات یکی از افراد آینده دار کشور است. در صورتی که حمایت های لازم از او گردد و با خیال راحت به تمرین های حرفه ای خود برسد، می تواند افتخارات زیادی را برای ایران کسب کند. امیدواریم که این حمایت باعث گردد امیرمحمد بیات را در آینده نزدیک روی سکوهای قهرمانی دنیا و المپیک ببینیم. بعلاوه امیدواریم این بورسیه باعث شکوفایی و ترقی هرچه بیشتر راننده های با استعداد دیگر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2041

به "بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید