برگ زرین جدید در کارنامه افتخارات انتخاب الکترونیک

به گزارش پیکورو، رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب به نمایندگی از هلدینگ لوازم خانگی این مجموعه(انتخاب الکترونیک)نهمین تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از رئیس این سازمان دریافت کرد.

برگ زرین جدید در کارنامه افتخارات انتخاب الکترونیک

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ایانتخاب الکترونیک، عباس تابش، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وتولیدکنندگان در سفری یک روزه به استان اصفهان نهمین تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان را به پاس یک سال کوشش بی شائبه در حوزه رضایت مشتریان به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک تقدیم کرد.

تابش پس از این با حضور در نشست مشترک مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، این موفقیت را گامی جدید در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از صنعت لوازم خانگی ایران برشمرد و گفت: گروه انتخاب به عنوانبزرگ ترین تولیدکننده لوازم خانگیدر کشور از سطح رضایتمندی مطلوبی در میان مشتریان و مصرف کنندگان برندهای خود برخوردار است.

وی با اشاره به میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، اضافه نمود: بی شک انتخاب الکترونیک یکی از طلایه داران عرصه خدمات پس از فروش در کشور است که توانسته با اشتغالزایی برای بیش از هفت هزارنفر، گامی جدید در صنعت پیشران لوازم خانگی ایران بردارد.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان توضیح داد: سرمایه اجتماعی بدست آمده از اعتماد مشتریان به خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، قابل قیمت گذاری نیست و تمرکز بر ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان بخش مهمی از زنجیره ارزش این مجموعه محسوب می گردد.

امیر پاشا پیدایش، مدیرعامل شبکه گسترده خدمات پس از فروش گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز در این نشست با تاکید بر تمرکز گروه انتخاب بر ضرورت رضایت مشتریان، توضیح داد: انتخاب الکترونیک به عنوان پرچمدار صنعت پیشران لوازم خانگی ایران، گستره خدمات پس از فروش خود در کشور را به میزان قابل توجهی افزایش داده و می کوشد تا با اهتمام به ضرورت های زمانی، خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک را در اولین فرصت ارائه نماید.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خاتمه این نشست مشترک به همراه رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب و مدیرعامل شبکه خدمات پس از فروش انتخاب الکترونیک از مرکز ارتباط با مشتریان گروه انتخاب بازدید کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1442

به "برگ زرین جدید در کارنامه افتخارات انتخاب الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگ زرین جدید در کارنامه افتخارات انتخاب الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید