استقبال از ارسال مجدد کارت های سوخت

به گزارش پیکورو، مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست گفت: مالکان کارت های سوختی که کارت آنها وارد باجه معطله شده است، می توانند برای دریافت کارت در نشانی موردنظر، درخواست توزیع مجدد بدهند.

استقبال از ارسال مجدد کارت های سوخت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محسن وطن پرست مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست، ایجاد گزینه ارسال مجدد در سامانه رهگیری کارت سوخت سایت شرکت ملی پست را یادآور شد و اضافه کرد: متقاضیانی که کارت سوخت آنها وارد باجه معطله شده است می توانند با انتخاب گزینه یادشده، نسبت درخواست ارسال مجدد کارت خود اقدام نمایند.

به گفته وی، تاکنون درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت های سوخت جامانده در باجه های معطله دریافت شده که بخشی از آنها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده است.

وی در مورد مراحل درخواست مجدد توزیع کارت سوخت گفت: متقاضی پس از وارد کردن کدرهگیری 20 رقمی (دریافت شده از سامانه epolice.ir) در سامانه https://newtracking.post.ir و آگاه شدن از اینکه کارت سوخت وارد باجه معطله شده است، می تواند روی گزینه در صورتیکه مایل هستید تا مرسوله مجددا برای شما ارسال گردد کلیک نموده و در این بخش اطلاعات لازم را تکمیل کند تا در اولین فرصت درخواست وی آنالیز و نسبت به ارسال مجدد آن اقدام گردد.

مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس اضافه کرد: ارسال مجدد کارت های سوخت جامانده به صورت پست پیشتاز انجام می گردد.

شماری از کارت های سوخت به دلیل حضور نداشتن مالک در آدرس ثبت شده، نقل مکان مالک، شناخته نشدن نشانی و خودداری از تحویل در نشانی اعلام شده، وارد باجه معطله دفاتر پستی می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 411

به "استقبال از ارسال مجدد کارت های سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال از ارسال مجدد کارت های سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید