مظلومی: طرفداران بازی با فولاد را فراموش نمایند، دیاباته و فرشید باقری هیچ مسئله ای ندارند

به گزارش پیکورو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: زمان می برد تا این کادر فنی برنامه های خود را پیاده کند و طرفداران هم شکیبا باشند و ملاقات هفته قبل را فراموش نمایند.

مظلومی: طرفداران بازی با فولاد را فراموش نمایند، دیاباته و فرشید باقری هیچ مسئله ای ندارند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرویز مظلومی قبل از ملاقات استقلال و ماشین سازی گفت: در مسابقه امروز سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی مصدوم هستند و به این ملاقات نمی رسند.

وی اضافه نمود: بازیکنان ما با شرایطی که هفته قبل به وجود آمد کوشش کردند تا برنامه های تاکتیکی را انجام بدهند، به بازیکنان استقلال گوشزد شده که تیم حریف را دست کم نگیرند. کادر فنی برنامه های لازم را طراحی نموده و امیدوارم امروز با بازی امروز رضایت خاطر طرفداران به دست بیاید.

سرپرست تیم استقلال در مورد زمین تمرین این تیم مطرح نمود: این مشکل را ما نداشتیم بلکه همه تیم ها داشتند. البته مسئله ای نبود و ما همه چیز را برای تیم فراهم کردیم. بهترین محل برای تمرین زمین چمن استادیوم غدیر بود. خوشبختانه ما زمین تمرین داریم، هم مجموعه انقلاب در اختیار است، هم زمین شماره 2 آزادی و هم اینکه مسئولان باشگاه با مجموعه ورزشی تهرانسر به توافق رسیده اند.

مظلومی گفت: تازه مسابقات آغاز شده و زمان کمی است که این کادر فنی کارش را آغاز نموده است. زمان می برد تا این کادر فنی برنامه های خود را پیاده کند و تیم جا بیفتد. طرفداران هم شکیبا باشند و هفته قبل را فراموش نمایند و به آینده نگاه نمایند.

وی در مورد شرایط فرشید باقری و دیاباته گفت: این 2 هیچ مسئله ای ندارند و در لیست تیم ما حضور دارند. اگر احتیاج باشد کادر فنی از آن ها استفاده خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1320

به "مظلومی: طرفداران بازی با فولاد را فراموش نمایند، دیاباته و فرشید باقری هیچ مسئله ای ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظلومی: طرفداران بازی با فولاد را فراموش نمایند، دیاباته و فرشید باقری هیچ مسئله ای ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید