فشار سپاهان طبیعی بود ، می توانستیم مساوی کنیم

به گزارش مجله پیکورو، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان شامگاه پنجشنبه در نشست خبری بعد از مصاف با سپاهان ضمن تبریک به تیم سپاهان برای کسب پیروزی گفت: در نیمه اول ما برای بازی تحت فشار قرار گرفتیم که طبیعی بود.

فشار سپاهان طبیعی بود ، می توانستیم مساوی کنیم

وی افزود: بعد از چهار گلی که گل گهر به سپاهان زده بود طبیعی بود با توجه به اینکه در خانه بود و بازیکنان خوبی داشت روی ما فشار حداکثری وارد کند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: در نیمه دوم به بازی متعادلی رسیدیم، در اواخر بازی می توانستیم روی یک صحنه به گل برسیم اما نتوانستیم از فرصت به دست آمده استفاده کنیم.

وی افزود: در فرایند مالکانه بازی کردن و شکل برگشت به بازی در نیمه دوم پیروز بودیم اما سپاهان تیم بسیار پرمهره و باتجربه ای دارد.

منصوریان توضیح داد: خیلی از دقایق که تیم سپاهان را تحت فشار می گذاشتیم از این فشار فرار می کردند که در مجموع با توجه به شرایط تیم ما و اینکه جوانانی را به زمین فرستادیم از بچه ها در نیمه دوم راضی هستم.

وی تاکید نمود: شما نمی توانید مقابل سپاهان تعداد موقعیت زیادی به دست بیاورید و باید از تک موقعیت ها استفاده کنیم که این امر صورت نگرفت، هر چند اعتقاد دارم دو ضربه که به تیر دروازه ما خورد می توانست خطرساز گردد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ابراز داشت: در مجموع از بچه ها در نیمه دوم راضی هستم اما از عملکرد نیمه اول راضی نیستم، انتظار داشتم با توجه به تمرین روح و روانی طول هفته بچه ها نیمه اول عملکرد بهتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1910

به "فشار سپاهان طبیعی بود ، می توانستیم مساوی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار سپاهان طبیعی بود ، می توانستیم مساوی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید