فراهم کردن شرایط افتتاح سه هتل 4 ستاره در گیلان

به گزارش مجله پیکورو، با حمایت صندوق توسعه ملی، شرایط افتتاح و بهره برداری از چند هتل چهار ستاره در شهرهای استان گیلان فراهم می گردد و این امر باعث رشد و شکوفایی صنعت گردشگری در استان خواهد شد.

فراهم کردن شرایط افتتاح سه هتل 4 ستاره در گیلان

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور در جریان سفر به گیلان، از تسهیل زمینه های افتتاح 3 هتل 4 ستاره در سطح استان تا انتها امسال اطلاع داد.

سعید شیرکوند:

هدف اصلی این سفر آنالیز و بازدید از پروژه های دارای قابلیت استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی بوده است که با پیگیری های اجرا شده زمینه بهره برداری از آن ها در سال 95 مهیا شده است.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور، بازدید از منطقه ها نمونه گردشگری گیلان از جمله مجموعه قلعه رودخان را از دیگر اهداف سفر خود به استان عنوان نموده و انجام بازدیدهای نظارتی را در راستای تقویت زمینه های حل مسائل موجود به وسیله دستگاه های تصمیم گیری را موثر برشمرد.

پیگیری مصوبات حوزه گردشگری سفر رئیس جمهور در فروردین ماه سال 94 به گیلان، بخش دیگری از گفت و گوی شیرکوند بود که وی با اشاره به آن اظهار داشت:

عملیاتی شدن طرح ها و مصوبات منوط به شرایطی است که می توان از همگام سازی سرمایه گذاران با استانداردها و ضوابط تعریف شده به عنوان یکی از مهم ترین شروط اجرایی آن نام برد که شرایط را برای بهره گیری سرمایه گذاران از تسهیلات موجود نیز فراهم می سازد که بخش اعظمی از تحقق این مهم به همت درون استانی وابسته است.

وی با اشاره به زمینه های مساعد سرمایه گذاری در گیلان، تشویق و سوق دادن سرمایه گذاران به سوی آغاز فعالیت ها را یکی از ملزومات و مقدمات اساسی بحث سرمایه گذاری در استان توصیف کرد که تسهیل در قوانین زمان گیر و برطرف مسائل موجود در بروکراسی های اداری از جمله شروط تحقق این دستاوردها است.

وی به طور کلی شرایط پیشرفت های فیزیکی طرح ها و پروژه های گیلان را مطلوب ارزیابی کرد و اضافه کرد:

با توجه به اقدامات و پیگیری های اجرا شده می توان سال موفقیت آمیزی را برای گیلان در سال 95 متصور بود که امید آن می رود بر همین اساس، تعداد 3 هتل 4 ستاره تا انتها امسال در سطح استان به بهره برداری برسد.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1960

به "فراهم کردن شرایط افتتاح سه هتل 4 ستاره در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراهم کردن شرایط افتتاح سه هتل 4 ستاره در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید