شیرکوند: کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی نداشته است، سیاسیون کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری ورامین بسته اند

به گزارش پیکورو، بازیکن تیم والیبال شهرداری ورامین، گفت: کولاکوویچ در جایگاهی نیست که بخواهد لیگ برتر والیبال ایران را به هم بریزد.

شیرکوند: کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی نداشته است، سیاسیون کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری ورامین بسته اند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احسن الله شیرکوند لیبروی تیم والیبال شهرداری ورامین در خصوص شکست 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا در بازی های هفته ششم لیگ برتر والیبال گفت: نمی توان توقع داشت که در همه بازی ها برنده شویم، ملاقات مقابل سایپا ضعیف ترین بازی تاریخ تیم شهرداری ورامین بود. تیم ما فرایند بسیار خوبی داشت تا این که لیگ برتر به خاطر اردوهای تیم ملی والیبال تعطیل شد. ما به خاطر مصالح ملی سکوت کردیم و تاوان آن را با این نتیجه پس دادیم.

وی ادامه داد: مسعود غلامی در حالی به تیم ما ملحق شد که در اردوهای تیم ملی مصدوم شده بود، باید جلوی چنین اتفاقاتی در تیم ملی گرفته گردد. به نظر من کلاکوویچ جایگاهی ندارد که بخواهد لیگ برتر را به هم بریزد. همه می دانند که دعوت 16 بازیکن به اردوی تیم ملی نمایشی است، ولی ما به خاطر مصالح ملی چیزی به زبان نیاوردیم.

لیبروی شهرداری ورامین ادامه داد: در هر حال باید خودمان را بعد از شکست مقابل سایپا پیدا کنیم، بازی کردن مقابل تیم هایی مثل پیکان و سایپا که هیچ تماشاگری ندارند، بسیار خسته کننده و بدون شور و هیجان است.

شیرکوند توضیح داد: باید بگویم مسائل داخلی هم در شکست تیم ما دخیل بود. متاسفانه سیاسیون و در راس آنها فرماندار ورامین کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری بسته اند و با بها دادن بیش از حد به تیم فوتسال شهر ورامین روزگار ما را سیاه نموده اند. ما برای تمرین کردن سالن در اختیار نداشتیم و حتی کف پوش سالن فعلی نیز به خاطر تمرینات تیم فوتسال آسیب جدی دیده است.

وی خاطر نشان کرد: یک غریبه از گنبد کاووس آمده و می خواهد برای مردم و ورزش ورامین معین تکلیف کند. حمایت از تیم فوتسال بلایی سر ما آورده که ما در مقابل تماشاگران خود شرمسار شدیم.

این بازیکن تیم شهرداری ورامین در خصوص تیم ملی والیبال ایران، گفت: نتایج تیم ملی والیبال ایران هنر بازیکنان تیم ملی است، نه کوشش و تخصص کولاکوویچ. 6 بازیکن اصلی تیم ملی می دانند که او هیچ بار مثبتی برای تیم ملی ندارد و شخص دیگری تیم ملی را در زمین راهنمایی می نماید که همه او را می شناسند. به نظر من افتخار حضور در المپیک باید به یک مربی ایرانی برسد.

شیرکوند در خصوص عصبانیتش در طول بازی، توضیح داد: ما به آقای عشایری رای دادیم تا به عنوان رئیس هیئت والیبال تهران انتخاب گردد و حالا از او انتظار همکاری داریم. ما انتظار داریم در ملاقاتهای مهم از خط نگهدارهای با تجربه استفاده کند و ناظر بازی نیز در صورت بروز تخلف یا اشتباه با این قضیه برخورد کند. همچنین ملاقاتهای لیگ برتر احتیاج به ویدیوچک دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 756

به "شیرکوند: کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی نداشته است، سیاسیون کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری ورامین بسته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرکوند: کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی نداشته است، سیاسیون کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری ورامین بسته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید