سیدجلال شاکی شد: طلب من را هم می گیرند؟

به گزارش مجله پیکورو، سیدجلال حسینی درباره تساوی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: همه بازی ها سخت است اما خوشحالیم با انجام چند بازی به صدر جدول رسیدیم و الان هم با وجود تساوی برابر صنعت نفت باز هم در صدر جدول هستیم. صنعت نفت تیم ریشه دار و پر قدرتی است که از بازیکنان خوبی بهره می برد. شرایط زمین و البته باد هم کار ما را سخت کرده بود.

سیدجلال شاکی شد: طلب من را هم می گیرند؟

او اضافه نمود: بعد از فینال لیگ قهرمان آسیا، تا به حال هیچ استراحتی نداشته ایم و این موضوع کار ما را سخت کرده است. با کمبود بازیکن فشار به کل تیم وارد می شود. برخی بازیکنان بیش از اندازه بازی می کنند که این کار را سخت کرده است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس هم چنین گفت: وقتی کمبود بازیکن داریم در پست مهاجم وحید امیری و عالیشاه بازی می کنند که پست غیر تخصصی آن هاست. این موضوع واقعا کار را سخت کرده است. در پست های دیگر هم همین شرایط وجود داشت. کمال کامیابی نیا 5 یا 6 بازی در پست غیر تخصصی خود یعنی دفاع بازی کرد. همه بردها را می بینند و کسی توجه نمی کند که بازیکنان فشار زیادی را تحمل می کنند. امیدوارم که هرچه زودتر بازیکنان جدید به ما اضافه بشوند.

او در ادامه درباره حکم کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال هم گفت: این که بازیکنان به دنبال مطالبات خود باشند یک بحث است، اما خودم از چند باشگاه طلبکارم آیا جرات می کنند طلبم را از آن ها بگیرند؟ من از فدراسیون طلب دارم، جرات دارند پولم را از فدراسیون بگیرند؟ متاسفانه این کارهایی است که در قبال پرسپولیس انجام می دهند. قانون خوب قانونی است که برای همه اجرا شود. امیدوارم این قانون برای همه اجرا شود.

حسینی در ادامه درباره مسائل مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت: آن قدر بدهی و مسائل در باشگاه وجود دارد که مدیران در حال پیگیری این موارد هستند. امیدوارم این مسائل حل شود و بعد مطالبات بازیکنان هم پرداخت شود. الان فشار روی باشگاه زیاد است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1512

به "سیدجلال شاکی شد: طلب من را هم می گیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال شاکی شد: طلب من را هم می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید