سود هنگفت ژوزه مورینیو از اخراج هایش!

به گزارش مجله پیکورو، ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، دیروز از هدایت باشگاه تاتنهام برکنار شد. در واقع ژوزه مورینیو دیگر سرمربی باشگاه لندنی نخواهد بود و اکنون بیکار شده است. مورینیو در تاتنهام نتایج جالبی به دست نیاورد و اخراج شد. این اولین باری نیست که ژوزه مورینیو در دوران حرفه ای خود اخراج می شود. او پیش از این هم این اتفاق را بار ها و بار ها تجربه کرده است.

سود هنگفت ژوزه مورینیو از اخراج هایش!

اخراج ژوزه مورینیو از تاتنهام، پنجمین اخراج در دوران حرفه ای این مربی بود. مورینیو پیش از این 2 بار از چلسی، یک بار از رئال مادرید و یک بار هم از منچستریونایتد اخراج شده بود. ژوزه مورینیو در بار اولی که از چلسی اخراج شد 18 میلیون پوند غرامت گرفت که این اخراج در سال 2007 رخ داد. دومین اخراج مورینیو از رئال مادرید بود که در سال 2013 رخ داد و مورینیو بابت اخراج خود 17 میلیون پوند غرامت دریافت کردند. مورینیو در دوران دوم حضور خود در چلسی هم در فصل سومش اخراج شد که این اتفاق در سال 2015 رخ داد و مورینیو بابت آن 12.5 میلیون دریافت کرد. ژوزه در منچستریونایتد هم دوام نیاورده و اخراج شد و بابت آن اخراج 15 میلیون یورو گرفت و این رقم باقی مانده قراردادش بود. اکنون مورینیو برای اخراج از تاتنهام رقم 30 میلیون پوند دریافت کرده است.

در واقع ژوزه مورینیو مجموعا 5 بار اخراج شده و رقم 93.5 میلیون پوند را به خاطر اخراج هایش دریافت کرده که این رقم باقی مانده قراردادش با باشگاه ها یا اصطلاحا غرامت بوده است.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1592

به "سود هنگفت ژوزه مورینیو از اخراج هایش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود هنگفت ژوزه مورینیو از اخراج هایش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید