سوءاستفاده از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز؛ پست کنایه آمیز کنعانی خطاب به رهبران سیاسی آمریکا و اروپا (تور اروپا ارزان)

به گزارش مجله پیکورو، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره رویکرد دشمنان نوشت: در اغتشاشات اخیر، رهبران سیاسی آمریکا و بعضاً اروپا، رسانه های آنان و نیز رسانه های فارسی معاند مورد حمایت غرب، از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز سوءاستفاده کردند.

سوءاستفاده از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز؛ پست کنایه آمیز کنعانی خطاب به رهبران سیاسی آمریکا و اروپا (تور اروپا ارزان)

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در انتقاد از رویکرد دوگانه آمریکا و غرب در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رویکرد دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی و ملت ایران، همیشه توأم با نفاق و معیارهای دوگانه بوده است.

وی با اشاره به حمایت های غرب از اغتشاشگران نوشت: در اغتشاشات اخیر، رهبران سیاسی آمریکا و بعضاً اروپا، رسانه های آنان و نیز رسانه های فارسی معاند مورد حمایت غرب، از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز سوءاستفاده کردند و با شعار حمایت از حقوق ملت ایران، در حمایت از اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملت سنگ تمام گذاشتند، اما حضور میلیون ها نفر از ملت در خیابان ها و میادین کشور در حمایت از نظام و کشورشان و مخالفت قاطع با آشوب و اغتشاش را نادیده گرفتند و یا کوچک شمردند.

کنعانی ادامه داد: بی شک جنگِ شناختی و ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران، این بار نیز کنار صدها پرونده شکست های مفتضحانه آنان در تاریخ ثبت خواهد شد. مدعیان دفاع از حقوق ملت ایران، بهتر است شعارهای دروغین و نخ نمای خود را کنار بگذارند و به چند دهه تحریم های ظالمانه و ضدبشری علیه ملت ایران سرانجام دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 مهر 1401 بروزرسانی: 5 مهر 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2124

به "سوءاستفاده از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز؛ پست کنایه آمیز کنعانی خطاب به رهبران سیاسی آمریکا و اروپا (تور اروپا ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوءاستفاده از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز؛ پست کنایه آمیز کنعانی خطاب به رهبران سیاسی آمریکا و اروپا (تور اروپا ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید