زلاتان به جنگ لفظی با لبران جیمز ادامه داد: باهوش باشی فرق سیاست و ورزش را می فهمی!

به گزارش مجله پیکورو، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان با تأخیر چند ماهه به اظهارات اخیر ستاره NBA پاسخ داد.

زلاتان به جنگ لفظی با لبران جیمز ادامه داد: باهوش باشی فرق سیاست و ورزش را می فهمی!

به گزارش خبرنگاران، زلاتان ابراهیموویچ دوباره به کانون توجه برگشت اما نه فقط به خاطر گلزنی در اولین بازی اش برای میلان در فصل نو بلکه به خاطر حواشی نوی که ساخته است.

مهاجم تیم فوتبال میلان که شب گذشته (یکشنبه) دومین گل پیروزی 2 بر صفر خانگی تیمش برابر لاتزیو در هفته سوم سری A را به ثمر رساند، در اظهارنظری نو نشان داد که هنوز جنگ لفظی چند ماه پیش خود با لبران جیمز، ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز را فراموش نکرده است.

جنگ لفظی این دو در ماه مارس امسال زمانی شروع شد که زلاتان ابراهیموویچ از جیمز به خاطر ورود به مسائل سیاسی ایراد گرفت و به او توصیه کرد که ورزش را با سیاست پیوند نزند. لبران جیمز هم در پاسخ به ایبرا گفت نارضایتی چند سال قبل ستاره سوئدی از نژادپرستی رسانه های کشورش را یادآور شد. به نظر می رسید که زلاتان دیگر قصد جواب دادن به این ماجرا را ندارد و ترجیح داده که سکوت کند اما او این مرد 39 ساله که یک ماه دیگر 40 ساله می گردد نشان داد محال است از کسی زخم بخورد و آن را فراموش کند.

ایبرا در گفت و گو با نشریه فرانس فوتبال، به جنگ لفظی اش با او ادامه داد و گفت: من گفتم که ما سیاستمدار نیستیم. سیاست انسان ها را از هم جدا می نماید اما فوتبال در دنیایی که من در آن هستم، آدم ها را با هم متحد می نماید. این تفاوت عظیم این دو مقوله است. سیاست تفرقه می اندازد. اگر می خواستم سیاستمدار باشم، وارد سیاست می شدم. ما فقط باید کاری را انجام دهیم که ما را به انسان هایی خوب تبدیل کند. ورزش و سیاست دو مقوله کاملاً متفاوت هستند. اگر باهوش باشید، می فهمید که این دو با هم فرق دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1772

به "زلاتان به جنگ لفظی با لبران جیمز ادامه داد: باهوش باشی فرق سیاست و ورزش را می فهمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتان به جنگ لفظی با لبران جیمز ادامه داد: باهوش باشی فرق سیاست و ورزش را می فهمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید