رضایت از مناسب سازی اجرا شده در ایستگاه برج میلاد

به گزارش پیکورو، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، به اتفاق جمعی از نمایندگان جامعه کم توانان جسمی و حرکتی به منظور بررسی شرایط مناسب سازی ایستگاه متروی برج میلاد، از این ایستگاه بازدید به عمل آوردند.

رضایت از مناسب سازی اجرا شده در ایستگاه برج میلاد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، در بازدید اجرا شده که به همراه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو و مجری خط 7 مترو صورت پذیرفت، حاضران ضمن ابراز رضایت از اقدامات اجرا شده جهت رفاه حال افراد کم توان جسمی و حرکتی، خواستار تداوم مناسب سازی های اینچنینی برای ایستگاه های در حال تکمیل شدند.

زهرا نژادبهرام عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، در سرانجام این بازدید با قدردانی از تلاشگران صنعت مترو بابت توجه به استانداردسازی حداکثری ایستگاه ها، ابراز رضایت نمایندگان جامعه کم توانان جسمی و حرکتی از امکانات ایجاد شده در ایستگاه برج میلاد را باعث خشنودی دانست.

مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک تهران نیز با اشاره به تلاش برای افتتاح ایستگاه بعدی مترو (ایستگاه امیرکبیر) با لحاظ کردن الزامات مناسب سازی، اظهار امیدواری کرد این فرایند با قوت هرچه بیشتر در سایر ایستگاه ها اعمال شده و تداوم یابد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1318

به "رضایت از مناسب سازی اجرا شده در ایستگاه برج میلاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت از مناسب سازی اجرا شده در ایستگاه برج میلاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید