امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای هستند

به گزارش پیکورو، معاون بازرگانی داخلی با تاکید بر عملکرد مثبت فروشگاه های زنجیره ای در برهه های مختلف گفت: انتظار و امید ما در تنظیم بازار شعب فروشگاه های زنجیره ای هستند.

امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای هستند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، اعضای هیات مدیره اتحادیه در ملاقات با عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت ضمن ارائه گزارش عملکرد اعضا در ایام شیوع بیماری کرونا، خواهان برطرف بعضی محدودیت ها برای فعالیت اعضا در حوزه های مختلف شدند.

عباس قبادی در این ملاقات با بیان اینکه انصافا عملکرد اتحادیه و اعضای آن در ایام شیوع کرونا درخشان بوده، گفت: در دورانی که همه جهان شاهد غارت فروشگاه های زنجیره ای بودند، اعضای این اتحادیه با مدیریت متمرکز و صحیح طوری عمل کردند که همیشه قفسه فروشگاه ها مملوء از کالا بود و فضای بازار دچار اختلال نشد.

دبیرستاد تنظیم بازار در ادامه اضافه کرد: ما در بحث تنظیم بازار امید به اعضای این اتحادیه داریم که همچون گذشته با نقش آفرینی مثبت شاهد آرامش در بازار باشیم.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت در ادامه اضافه کرد: در صورت وجود هرگونه مشکل در فرایند عادی فعالیت فروشگاه های زنجیره ای و اجرای برنامه های توسعه ای، آن ها را در جهت تسریع در خدمت رسانی به مردم با استفاده از ظرفیت های قانونی برطرف می کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه حکم انتصاب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای به عنوان مشاور در امور فروشگاه های زنجیره ای از سوی معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت اعطا شد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1354

به "امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید ما در تنظیم بازار، فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید