ادامه کشمکش ها بر سر مست عشق و شبکه icc

به گزارش مجله پیکورو، پس از کشمکش های اخیر حسن فتحی و مهران برومند با تهیه کنندگان ترک سریال مست عشق ساعاتی پیش رسانه مجازی ستلایت لست نیوز با انتشار متنی مدعی شد که به طور اختصاصی با تهیه کنندگان ترک سریال مست عشق گفت وگویی داشته و آن ها در این گفتگو به ضرس قاطع بیان کرده اند که به هیچ عنوان این سریال به شبکه ای فروخته نشده است.

ادامه کشمکش ها بر سر مست عشق و شبکه icc

کشمکش ها بر سر مست عشق

به گزارش ایلنا، همچنین در متن ستلایت لست نیوز آمده است: تهیه کنندگان این سریال به هیچ وجه حاضر نیستند این محتوای جنجالی از شبکه ای مثل ICC پخش شود و در رابطه با اعلام ICC مربوط به پخش انحصاری این سریال، بسیار عصبانی بودند.

تهیه کنندگان این سریال، به زودی در بیانیه ای بدون این که نامی از شبکه ICC بیاورند، این خبر را تکذیب خواهند نمود.

به نظر می رسد ICC برای جذب مخاطب بیشتر، به یک شیطنت رسانه ای دست زده و از تیزر های موجود این سریال که توسط FOX در یوتیوب منتشر شده است، سوء استفاده نموده است..

اما پس از آن شبکه ICC با انتشار بخش کوتاهی از سریال مست عشق در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

درود و عرض ادب. از اینکه گروهی از دوستان پخش سریال فوق را ساخته شیطنت رسانه ای این شبکه می دانند، درصدد پخش گوشه ای از این ساخته شدیم تا رسالت خود را اعلام نموده و بر این نکته اشاره کنیم که این شبکه در هیچ برهه از زمان و از آغاز فعالیت خود دست به چنین شیطنت ها نزده و درصدد آزار و تکدر خاطر مخاطبان خویش نمی باشد.

اسناد مربوط به انعقاد قرارداد پخش، مابین شبکه ICC و تهیه کننده ترک در دست طرفین موجود و محفوظ است. قابل ذکر است تفکر و هدف ما ارج نهادن به شخصیت والای مولانا و شمس تبریزی بوده و پخش این سریال احترام و خضوع در برابر دو مقام فاخر ایران و طرفدارانشان است و بس.

با احترام شبکه سینمایی ایرانیان ICC

حال باید منتظر ماند و دید طی روز های آینده ادعای چه کسی درست است و به حقیقت می پیوندد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1613

به "ادامه کشمکش ها بر سر مست عشق و شبکه icc" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه کشمکش ها بر سر مست عشق و شبکه icc"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید