آپدیت تازه Rise of the Ronin سخت ترین مرحله بازی را به آن اضافه می نماید

به گزارش مجله پیکورو، آپدیت نو بازی Rise of Ronin در حال حاضر در دسترس بازیکنان قرار گرفته و با افزودن ماموریت های نو، بهبودهایی کلی و ایجاد یک تغییر بزرگ در جمع آوری گربه، تغییرات عمده ای را در بازی به ارمغان می آورد.

آپدیت تازه Rise of the Ronin سخت ترین مرحله بازی را به آن اضافه می نماید

این بازی تازهترین اثر تیم نینجا است که مسئولیت توسعه بازی هایی مانند نینجا گایدن و نیوه را بر عهده داشته است. از زمان انتشار، شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo)، شرکت مادر تیم نینجا، سرمایه گذاری زیادی روی بازی نموده و اعلام نموده که در حال حاضر این بازی از دو بازی سری نیوه فروش بیشتری داشته است. حال برای زنده نگه داشتن بازی در طول زمان استودیوی سازنده آپدیت نسخه 1.05 بازی را منتشر نموده است. از نظر محتوایی، بازی پنج ماموریت متحد تازه (Ally Mission)، قابلیت همگام سازی در هنگام استفاده از Testament of the Soul و دو مجموعه تازه در سختی Midnight دریافت نموده است. علاوه بر این، بازیکنانی که در Midnight دوباره بازی را تجربه می نمایند، اکنون می توانند تغییراتی را تجربه نمایند که به معنای بازنشانی اردوگاه های دشمنی که قبلا پاکسازی شده و احتمالا تکرار بعضی مبارزات است.

در رابطه با 5 ماموریت گفته شده، در سه ماموریت بازیکن با همراهش امنیت بعضی از منطقه ها را تامین می نماید. یکی از آن ها Path of Chaos است که به این جمله خلاصه می گردد که هر بازی دارای دشمنان متفاوتی خواهد بود. به نظر می رسد که این یک حالت پویای تازه است که جای دشمنان را در هر دور از بازی تعویض می نماید، اگرچه معین نیست که این حالت در عمل چگونه کار خواهد نمود. در نهایت Eternal Night وجود دارد که به گفته تیم سازنده، سخت ترین مرحله بازی تا به امروز است.

با توجه به پیشرفت های گیم پلی، پچ تازه به بازیکنانی که در هر دو اسلات مجهز به یک نوع سلاح هستند، اجازه می دهد تا تعداد سبک های مبارزه خود را به شش افزایش دهند. تغییر سبک در شرایط مختلف، مانند گارد گرفتن برای حمله دشمن یا در هنگام حمله فلش نیز امکان پذیر خواهد بود. در این میان بسیاری از سلاح ها در Rise of the Ronin، مانند کاتانا، سرنیزه و سابر نیز از نظر قدرت کم و زیاد شده و بعلاوه شخصیت های متحد در آمار حمله منحصر به فرد خود پیشرفت هایی داشته اند. مانند همواره نیز این به روزرسانی تازه، بعضی از باگ ها و مسائل فنی بازی را نیز بهبود می دهد. در نهایت گربه ها را می توان در اطراف Usugumo Dayu نوازش کرد.

بازی Rise of the Ronin هم اکنون برای پلی استیشن 5 در دسترس است. شما می توانید جزئیات کامل این به روزرسانی را در ادامه مشاهده کنید.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 خرداد 1403 بروزرسانی: 7 خرداد 1403 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2289

به "آپدیت تازه Rise of the Ronin سخت ترین مرحله بازی را به آن اضافه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت تازه Rise of the Ronin سخت ترین مرحله بازی را به آن اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید