کانادا در ماه آگوست 246000 شغل افزود

به گزارش پیکورو، آمار کانادا می گوید که اقتصاد در ماه آگوست 246000 نفر افزود زیرا سرعت مشاغل در مقایسه با جولای که 419،000 شغل اضافه شد ، کند شد.

کانادا در ماه آگوست 246000 شغل افزود

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتیپل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

این رقم چهارمین ماه متوالی سود حاصل از قفل شدن محصولات مرتبط با COVID-19 را در بهار سال جاری نشان می دهد ، و این رقم را به 1.1 میلیون سطح قبل از همه گیری می رساند.

چهارمین ماه متوالی سودهای قوی برای جبران کامل ضررهای قبلی 2 ماه بیکاری قبل کافی نیست.

اقتصاد کانادا در ماه آگوست 246000 شغل افزود ، این رقم نرخ بیکاری را 0.7 درصد کاهش داد و به 10.2 درصد رساند.

آمار کانادا روز آدینه گزارش داد که بیشتر مشاغل جدید ثبت شده در ماه کار تمام وقت بوده است. این رقم با آنچه اقتصاددانان انتظار داشتند مطابقت داشت.

تعداد ماه آگوست مجموع مشاغل جدید چهار ماهه را از ماه مه تقریباً به دو میلیون نفر رسانده است. اما به دلیل سقوط در ماه مارس و آوریل ، کانادا هنوز 1.1 میلیون کارگر با حقوق کمتر نسبت به ماه فوریه ، قبل از ضربه COVID-19 دارد.

بازار کار کانادا در حال بهبودی از COVID-19 است ، اما به آرامی

اما از دست دادن شغل تنها راه تأثیر همه گیر در بازار کار نیست. افراد بسیار بیشتری نیز کمتر از حد معمول در حال کار هستند.

آمار کانادا می گوید 713،000 نفر دیگر که هنوز در طول ماه شغل داشتند ، چیزی است که آژانس داده غیبت مربوط به COVID را در کار می نامد.

این تعداد کارگران تحت تأثیر همه گیری را به 1.8 میلیون نفر می رساند. در ماه آوریل ، این رقم به بالاترین میزان 5.5 میلیون نفر رسید ، در حالی که سه میلیون شغل از دست داده و 2.5 میلیون نفر کار کمتری داشتند.

تعداد افرادی که خود را از کار اخراج موقت توصیف می کردند - یعنی انتظار می رود انتها به کار قبلی خود برگردند - ماه گذشته به 230،000 نفر کاهش یافت. این تعداد در آوریل به 1.2 میلیون نفر رسید ، اما آمار پایین آمدن لزوما خوب نیست اخبار ، زیرا این بدان معناست که ممکن است آن افراد همچنان از کار بیکار شوند ، اما دیگر موقت نیست.

براندون برنارد ، اقتصاددان ، از بازار کار آنلاین در واقع گفت: با توجه به سهم کمتری از افراد که نشان می دهد آنها در حال اخراج موقت هستند ، سرعت بهبود احتمالاً بیشتر خواهد شد.

تقریباً در هر استان شغل اضافه شده است ، به استثنای آلبرتا و نیوبرانزویک. کبک 54000 شغل جدید افزود ، در حالی که انتاریو بیش از نیمی از کل کشور را با 142،000 موقعیت جدید قلمداد کرد.

سری تانابالاسینگام ، اقتصاددان بانک تورنتو-دومینیون ، گفت که اگرچه این اعداد به طور کلی دلگرم نماینده بودند ، اما آنها تأکید می نمایند که سرعت بهبود از اینجا به بعد کند است.

تانابالاسینگام گفت: برای بازار کار حفظ سرعت فعلی مشاغل سخت خواهد بود. بهبود اشتغال در آینده ارتباط نزدیکی با راستا ویروس خواهد داشت. این سومین مرحله نهایی می تواند طولانی ترین راستا برای بهبود بازار کار کانادا باشد.

منبع: اینترنت
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1201

به "کانادا در ماه آگوست 246000 شغل افزود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا در ماه آگوست 246000 شغل افزود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید