معرفی 57 دفتر غیر مجاز گردشگری به پلیس اماکن برای پلمپ

به گزارش پیکورو، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: تعداد 57 دفتر غیر مجاز گردشگری از ابتدای سال 98 جهت پلمپ به پلیس اماکن معرفی شده است.

معرفی 57 دفتر غیر مجاز گردشگری به پلیس اماکن برای پلمپ

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش مهر، پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با بیان اینکه، شناسایی و برخورد با دفاتر غیر مجاز در حوزه گردشگری در مقایسه با مدت مشابه در سال 97 رشد 50 درصدی داشته است. گفت: سالم سازی فضای صنعت گردشگری در سطح استان تهران یکی از اهداف کوتاه مدتی بود که با یاری بخش خصوصی در حال تحقق و اجرایی شدن است.

جانفشان با بیان اینکه تشکیل کارگروه تسهیل و برطرف موانع در تأسیس کسب کارهای گردشگری در استان تهران سبب شده تا از ابتدای سال 98 افراد واجد شرایط به گونه ای راحت تر نسبت به گذشته مجوز تأسیسات گردشگری را دریافت نمایند بیان نمود: عدم تعهد به پاسخگویی به گردشگران مهمترین دلیلی است که غیر حرفه های صنعت گردشگری به دنبال آن هستند تا به صورت غیر قانونی در این حوزه فعالیت نمایند.

او اضافه نمود: بی شک بازرسی و نظارت های معاونت گردشگری استان تهران به گونه ای در حال پیشرفت است که شرایط برای فعالیت غیر مجازها سخت تر از گذشته خواهد شد انتظار ما از شهروندان این است تا قبل از حصول اطمینان از مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و تاریخ اعتبار آن از خرید بسته سفر خودداری نمایند.

منبع: چمدان
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 679

به "معرفی 57 دفتر غیر مجاز گردشگری به پلیس اماکن برای پلمپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 57 دفتر غیر مجاز گردشگری به پلیس اماکن برای پلمپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید