سرویس های تازه اینترنتی که عملکرد شما را بالا می برند

به گزارش مجله پیکورو، اینترنت زیتل، در سه پلن برای مشترکان مختلف عرضه می گردد. اول اینترنت پهنای باند اختصاصی که با شعار کیفیت پایدار مخصوص سازمان ها و شرکت ها، افراد حرفه ای و حتی کسانی که تمایل به تجربه اینترنتی در سطح استادارد جهانی را دارند، عرضه شده است. دوم سرویس ثابت TD-LTE که بدون احتیاج به سیم کشی، خط تلفن و کش مکش های مخابرات برای خالی کردن پورت، امکان برقراری ارتباط را برای مشترکان خانگی و یا شرکت های کوچک فراهم می نماید و بالاخره سرویس Airfiber که عنوان سرویس اینترنت Point to Point برای ساختمان ها، برج ها و مجتمع های بالای شش واحد در شرکت زیتل است. ایرفایبر را به عنوان یک شیوه ارائه خدمات اینترنت به ساختمان ها و برج های اداری و مسکونی می شناسند و در مواقعی توصیه می گردد که امکان کابل کشی مخابراتی وجود ندارد یا نمی توان روی پوشش شبکه TD-LTE حساب باز کرد و البته سرویس بهتری هم مد نظر ساختمان ها است. در این سرویس اتصال اینترنت به وسیله گیرنده و فرستنده های مخصوص، مثل رادیو و آنتن فراهم می گردد. شرکت زیتل، Airfiber را مانند بقیه سرویس های اینترنت خود به صورت غیرحجمی عرضه می نماید. به این معنی که مشترکان زیتل در طول دوره اشتراک خود با محدودیت دانلود روبه رو نیستند. خرید سرویس Airfiber زیتل بنا به چند علت فنی و مالی دوست داشتنی خواهد بود.

سرویس های تازه اینترنتی که عملکرد شما را بالا می برند

شماره یک | اینترنت Airfiber زیتل برای دور زدن محدودیت ها

اینترنت Airfiber زیتل فرشته نجات مشترکانی است که قبلا از دریافت خدمات اینترنت ثابت در قالب ADSL و حتی TD-LTE قطع امید نموده اند. گاهی شرکت مخابرات با همه مکافات بروکراسی ها، توانایی ارائه پورت خالی را ندارد، در مواقعی خود مشترک قادر به فراهم کردن خط تلفن نیست، چون یا خط تلفن ثابت ندارد یا سیم کشی آن به خاطر قدمت مرکز مخابراتی فاقد کیفیت ضروری است. اگر مشترک در محل، امکان استفاده از سرویس TD-LTE به خاطر نبود سیگنال کافی و پوشش دهی نامناسب را نداشته باشد، قضیه واقعا پیچیده می گردد. اینجاست که سرویس اینترنت Airfiber زیتل استفاده می گردد تا مشکل را حل نماید. ارتباط اینترنت Airfiber به وسیله آنتن ها و دیش مخابراتی برقرار می گردد و حتی از نظر پایداری و سرعت، کیفیت بهتری را نیز ارائه می دهد.

شماره دو | اینترنت Airfiber زیتل برای برج ها و مجتمع های بزرگ

در حال حاضر امکان سفارش و فعالسازی آن در تهران، البرز و لواسان وجود دارد. بعد از اینکه مطمئن شدید برج و مجتمع مسکونی، تجاری یا اداری شما در منطقه پوشش اینترنت Airfiber زیتل قرار گرفته است، باید حداقل شش واحد پیدا کنید که حاضر باشند مثل شما قدم به دنیایی تازه بگذارند و تجربه ای متفاوت از اتصال به اینترنت پرسرعت و بدون نوسان داشته باشند. قرارداد اینترنت Airfiber زیتل با مدیریت ساختمان ها بسته می گردد. ارتباط اصلی به صورت رادیویی است، اما در محل ساختمان احتیاج به نصب تجهیزات شبکه و کابل کشی وجود دارد که این مراحل کاملا رایگان است. با اضافه شدن یک روتر می توان سرویس را داخل هر واحد به صورت مجزا دریافت کرد. حالا زمان فکر کردن به هزینه ها فرا رسیده است.

بیشتر بدانید | اینترنت Airfiber زیتل یک سرویس غیرحجمی است. به این معنی که مشترکان در ماه با محدودیت دانلود روبرو نیستند و به همین علت اینترنت Airfiber زیتل را می توان گزینه ای مناسب دانست

شماره سه | اینترنت Airfiber زیتل و صرفه مالی نصب

اینترنت Airfiber زیتل بین دو تا یک هفته پس از ثبت درخواست و نهایی کردن قرارداد آماده نصب و راه اندازی است. شرکت زیتل می گوید تجهیزات نسبتا گرانقیمت مورد احتیاج برای فعالسازی اینترنت Airfiber را به صورت امانی در اختیار ساختمان قرار می دهد. این تجهیزات شامل دیش، مودم بیرونی، پایه و کابل با استاندارد CAT6 (سریع ترین و کم نویزترین کابل موجود در سرویس های اینترنتی) می گردد. کابل کشی به صورت رایگان است و هر واحد باید هزینه اشتراک یک سال خود را جلو جلو پرداخت کند که شامل ضمانت برگشت وجه خواهد شد تا اگر مشترکی حین استفاده تصمیم گرفت بابت مسائلی، چون جابجایی انصراف دهد، از بابت برگشت پول نگرانی نداشته باشد.

شماره چهار | اینترنت Airfiber زیتل و رجحان های فنی

اینترنت Airfiber زیتل علاوه بر برطرف مسائل فنی مثل پوشش دهی و دسترسی، از نظر مالی هم به صرفه است. پس از نصب تجهیزات در پشت بام و کابل کشی، به مرحله تحویل سرویس به منزل یا واحد هرکدام از مشترکان می رسیم. هر واحد به روتر داخلی که دقیقا چیزی شبیه همان مودم ADSL است، احتیاج دارد. این یکی را باید طبق سلیقه خودتان برطرف و رجوع کنید. در قرارداد آمده هزینه اینترنت Airfiber زیتل به صورت یک ساله از هر مشترک دریافت می گردد. مقایسه تعرفه ها نشان می دهد هزینه اشتراک هر ماه اینترنت Airfiber زیتل، تقریبا با اشتراک یک ماهه سرویس 180 گیگابایت سرویس TD-LTE شرکتی مثل مبین نت برابر است با این تفاوت که مشترکان اینترنت Airfiber زیتل از یک سرویس پهنای باند استفاده می نمایند که شامل محدودیت حجم نمی گردد و آن ها می توانند هرچقدر احتیاج دارند حجم مصرف نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1401 بروزرسانی: 6 شهریور 1401 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 2107

به "سرویس های تازه اینترنتی که عملکرد شما را بالا می برند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس های تازه اینترنتی که عملکرد شما را بالا می برند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید