حضور تیم پناهجویان در بازی های داخل سالن آسیا

به گزارش پیکورو، مسئولان برگزاری بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا از شرکت تیم پناهجویان در این دوره از بازی ها خبر دادند.

حضور تیم پناهجویان در بازی های داخل سالن آسیا

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با قیمت تور بالی تابستان همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران، پنجمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا قرار است از 32 روز دیگر به میزبان عشق آباد در ترکمنستان برگزار گردد.

یکی از تیم های شرکت کننده در این بازی ها تیم پناهجویان خواهد بود که با ترکیب 4 ورزشکار در جمع 65 کاروان شرکت کننده حضور خواهد داشت.

دایانچ گول گلدیف رئیس کمیته اجرایی بازی های داخل سالن آسیا با بیان اینکه این تصمیم پس از تماشای حضور تیم پناهجویان در المپیک 2016 ریو گرفته شده، گفت: ما تاثیر مثبت حضور تیم المپیک پناهجویان در بازی های 2016 ریو را دیدیم. فکر می کنیم که حضور این پناهجویان در جمع سایر ورزشکاران شرکت کننده در بازی های 2017 عشق آباد هیجان انگیز خواهد بود. ما نیز می خواستیم که جهت کمیته بین المللی المپیک در برجسته کردن شرایط پناهجویان دنیا را دنبال کنیم.

بازی های داخل سالن آسیا قرار است طی 12 روز و در روزهای 17 تا 27 سپتامبر برگزار گردد و 8 هزار ورزشکار نیز در آن شرکت خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 716

به "حضور تیم پناهجویان در بازی های داخل سالن آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور تیم پناهجویان در بازی های داخل سالن آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید