ثبت نام ورودی جدید های دانشگاه فنی و حرفه ای از 25 مهر شروع می گردد

به گزارش پیکورو، طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی این دانشگاه از روز آدینه 25 مهر 99 شروع می گردد.

ثبت نام ورودی جدید های دانشگاه فنی و حرفه ای از 25 مهر شروع می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از روز آدینه 25 مهر 99 آغاز می گردد.

ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان جدید رشته های مختلف تحصیلی در تمامی دانشکده/آموزشکده های تابعه با توجه به شیوع ویروس کرونا صرفاً به صورت مجازی انجام می گیرد؛ بنابراین متقاضیان از مراجعه حضوری به دانشکده های محل قبولی خود جداً خودداری نمایند.

ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان از ساعت 8 صبح روز آدینه مورخ 25 مهرماه آغاز شده و تا ساعت 24 روز دوشنبه 28 مهر 99 انجام ادامه خواهد داشت. بدیهی است با توجه به شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا، تأخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و ضرورت آغاز به موقع کلاس ها براساس تقویم آموزشی دانشگاه، تمدید بازه فوق امکان پذیر نخواهد بود.

تمامی پذیرفته شدگان، اعم از ورودی های مهر و بهمن می بایست نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند؛ بنابراین عدم ثبت نام اولیه، به منزله انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد. آدرس سامانه، مدارک لازم و سایر موارد ضروری برای ثبت نام به زودی اعلام می گردد.

بنابراین، متقاضیان موظفند اطلاعات لازم را به وسیله اطلاعیه های بعدی که در سایت دانشگاه فنی و حرفه ای (به آدرس؛ tvu.ac.ir) و سایت دانشکده/آموزشکده های محل قبولی خود درج خواهد شد، کسب نمایند.

پیش بینی می گردد، برای دانشجویانی که ورودی مهر بوده و مدارک لازم برای قطعی کردن ثبت نام را به وسیله سامانه مجازی ثبت نام ارائه می نمایند، کلاس ها به صورت مجازی و از تاریخ 29 مهر آغاز می گردد. تاریخ دقیق و جدول زمان بندی آغاز کلاس های نیم سال اول سال تحصیلی 1399-400 دانشجویان نو ورود در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1230

به "ثبت نام ورودی جدید های دانشگاه فنی و حرفه ای از 25 مهر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام ورودی جدید های دانشگاه فنی و حرفه ای از 25 مهر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید