تمایل وزارت ورزش اندونزی برای جذب مورینیو!

به گزارش پیکورو، بالاترین مقام ورزشی کشور اندونزی سرمربی پیشین چلسی را به عنوان یکی از گزینه های راهنمایی تیم ملی این کشور در نظر گرفته است.

تمایل وزارت ورزش اندونزی برای جذب مورینیو!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، امام نهراوی، وزیر ورزش و جوانان اندونزی تأیید کرد که میان او و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشورش صحبت هایی در مورد امکان استخدام ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور اجرا شده است.

نهراوی اما اعتراف کرد که حقوق درخواستی بالای مورینیو ممکن است مانع بزرگی برای حصول توافق میان طرفین گردد. او همچنین گفت که در مورد استخدام آقای خاص به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال اندونزی با یوکو ویدودو رئیس جمهور این کشور صحبت نموده و ایده استخدام مورینیو را با اریک توهیر، مالک اندونزیایی اینتر که رئیس کمیته ملی المپیک کشورش هم است، در میان گذاشته است.

وزیر ورزش و جوانان اندونزی در این خصوص گفت: این برنامه را با یوکو ویدودو و اریک توهیر، رئیس کمیته المپیک اندونزی هم در میان گذاشته ایم، اگر چه محقق شدن این کار آسان نخواهد بود. زمانی که از اریک پرسیدم، او گفت که حقوق سالانه مورینیو در حدود 13 میلیون پوند در سال است. ورود مورینیو حداقل می تواند شور و شوق را در میان طرفداران فوتبال اندونزی افزایش دهد. برای بازیکنان مان به چنین عامل انگیزه بخشی احتیاج داریم. سرمربی تیم ملی کشور ما باید یک خارجی باشد که دستیارانی از داخل کشور به او یاری نمایند.

نهراوی در ادامه فاش کرد که توهیر به او گفته گاس هیدینک هم می تواند گزینه خوبی برای راهنمایی تیم ملی اندونزی باشد چرا که تجربه او از مربیگری در رده ملی بیشتر است. وی گفت: اریک به من گفت به ژوزه مورینیو فکر نکنم بلکه به سراغ گاس هیدینک بروم. با این حال ما به کسی احتیاج داریم که روحیه جنگدگی را در بازیکنان ما بیدار کند.

مورینیو از ماه دسامبر که از چلسی اخراج شد بیکار بوده و شایعاتی مبنی بر ورود او به منچستریونایتد در خاتمه فصل شنیده می گردد. گاس هیدینک، سرمربی موقت چلسی نیز در خاتمه فصل باید این تیم را ترک کند تا جای خود را به آنتونیو کونته بدهد.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 391

به "تمایل وزارت ورزش اندونزی برای جذب مورینیو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمایل وزارت ورزش اندونزی برای جذب مورینیو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید