تشکیل پرونده برای حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان

به گزارش مجله پیکورو، به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی اطلاع داد.

تشکیل پرونده برای حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از سازمان قضائی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان، به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی اطلاع داد.

علیرضا موسایی دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: درباره حوادث اتفاق افتاده در گذر مرزی شمسر شهرستان سراوان، از همان لحظات ابتدایی، پرونده ای در دادسرای نظامی استان تشکیل شد که به طور ویژه در دست رسیدگی است.

وی تأکید کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با رعایت عدالت و انصاف به موضوع رسیدگی می نماید و قطعاً احقاق حق خواهد شد.

موسایی در خصوص حمله به پاسگاه کورین هم شرح داد: تعرض مسلحانه به این مرکز انتظامی توسط اشرار مسلح و معاندان نیز با حساسیت و دقت لازم و به طور ویژه دنبال خواهد شد.

دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ابعاد این حوادث در دست آنالیز است و به محض تکمیل تحقیقات به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1484

به "تشکیل پرونده برای حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پرونده برای حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید