تسریع در اجرای پروژه های مسکن برای یاری به اقشار کم درآمد

به گزارش مجله پیکورو، مهرداد سالاری تأکید کرد: طرح اقدام ملی مسکن با رویکرد فراهم نمودن شرایطی آسان برای خانه دار شدن اقشار ضعیف پیش بینی شده و همه باید برای تسریع در اجرای این طرح خیرخواهانه کوشش دوچندان داشته باشیم.

تسریع در اجرای پروژه های مسکن برای یاری به اقشار کم درآمد

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه امروز در جلسه آنالیز استفاده از زمین اوقاف برای طرح اقدام ملی مسکن گفت: هنر ما باید ساختن مسکن با قیمت مناسبتر و بهتر برای مردمی باشد که برای خانه دار شدن با مسائل و مسائل اقتصادی روبرو هستند.

وی توضیح داد: باید از زمین اوقاف به عنوان یک کار خیر برای مردم استفاده کنیم و از اوقاف می خواهیم که در این زمینه برنامه ها و طرح های خود را برای خیر رساندن به مردم ارائه کند.

وی گفت: دولت با اجرای طرح اقدام ملی مسکن قصد خانه دار شدن مردم با قیمت پایین دارد لذا می توانیم با استفاده از زمین های اوقاف در این جهت حرکت کنیم که در نهایت ارزش افزوده هم برای قشر ضعیف جامعه و هم برای شهر کرمانشاه ایجاد گردد.

وی بیان داشت: در قالب اجرای طرح اقدام ملی مسکن می توانیم از زمین اوقاف برای خانه دار شدن مردم دارای مسائل اقتصادی استفاده کنیم که این کار علاوه بر اجر دنیوی دارای اجر اخروی نیز می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه استان احتیاج به ساخت مسکن دارد، گفت: از هر گونه همکاری و همراهی نهادهای مختلف برای اجرای تفاهم نامه به منظور خانه دار شدن عموم مردم استقبال می کنیم.

سالاری گفت: ما باید کوشش کنیم که با اجرای پروژه های مسکن برای قشر ضعیف جامعه خیر رسانده گردد و با استفاده از اجرای طرح اقدام ملی مسکن می توان در این راستا حرکت کرد.

وی بیان داشت: آماده انعقاد تفاهم نامه با اداره اوقاف به منظور استفاده از زمین های این نهاد به منظور مسکن دار شدن افراد ضعیف جامعه هستیم و در این زمینه از اوقاف می خواهیم که برنامه های اجرایی خود را ارائه کند.

در این جلسه مقرر شد اوقاف با راه و شهرسازی استان یک طرح جامع و دقیق را به منظور بهرمندی مردم از زمین های اوقاف در جهت خانه دار شدن تدوین کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1646

به "تسریع در اجرای پروژه های مسکن برای یاری به اقشار کم درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در اجرای پروژه های مسکن برای یاری به اقشار کم درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید