بازدید سرپرست دادسرای ناحیه 18 تهران از مرکز بستری بیماران کرونایی

به گزارش مجله پیکورو، سرپرست دادسرای ناحیه 18 تهران در برنامه بازدید از بیمارستان شهدای یافت آباد (مرکز بستری بیماران کرونایی جنوب غرب تهران) ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان بر آمادگی دادسرا برای همکاری در ساماندهی بیماران رها شده و بی خانمان کرونا مثبت تأکید کرد.

بازدید سرپرست دادسرای ناحیه 18 تهران از مرکز بستری بیماران کرونایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در این بازدید پیرگزی، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه 18، ضمن ملاقات با رئیس بیمارستان و مسئول بخش پرستاری با تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از جامعه درمانی کشور گفت: مردم قدردان زحمات ایثارگرانانه کادر درمان در مقابله با بیماری کویید 19 می باشند و قطعا این از خود گذشتگی و کوشش بی وقفه در تاریخ پزشکی کشور ثبت و ماندگار خواهد شد.

معاون دادستان تهران اضافه کرد: دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 18 از آمادگی لازم برای مساعدت قانونی جهت برطرف مسائل قضائی و انتظامی احتاقتصادی برخوردار است و واحد ارشاد و معاضدت قضائی دادسرا نیز آمادگی دارد تا خدمات مشاوره ای رایگان به کادر درمانی بیمارستان ارائه نماید.

در این جلسه همچنین در مورد انجام معاینه و دریافت تست کرونا از افراد رها شده و بی خانمان قبل از

اعزام و اسکان در ستاد پذیرش بهزیستی، رایزنی لازم صورت پذیرفت.

در ادامه برنامه دکتر نژاد جواد، رئیس بیمارستان شهدای یافت آباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاون دادستان و هیات همراه و تبریک متقابل سال نو، بر لزوم افزایش تعامل و همکاری در جهت برطرف مسائل بیماران بستری شده که فاقد خانواده و توانایی اقتصادی می باشند، تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: picoro.ir شناسه مطلب: 1579

به "بازدید سرپرست دادسرای ناحیه 18 تهران از مرکز بستری بیماران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرپرست دادسرای ناحیه 18 تهران از مرکز بستری بیماران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید